Jak zrobić faszerowaną cukinię bez mięsa

Czy wiesz, że cukinia jest jednym z najważniejszych warzyw? Nie, nie mówię o rozmiarze czy wadze. W rzeczywistości mówię o wartości odżywczej tego warzywa. Jest to nie tylko dobre dla twojego serca, ale także dla twojego ciała.

Cukinia jest pełna witamin takich jak witamina C i A. Pomoże Ci również uzyskać szczupłe ciało. Jest również bogata w błonnik i sprawi, że będziesz pełny przez dłuższy czas.

Problemem jest to, że większość ludzi nie wie, jak gotować cukinię. Używają zbyt dużo masła i tłuszczu w swoich przepisach na cukinię.

Nie ma nic złego w robieniu cukinii nadziewanej masłem i serem, ale można zrobić coś lepszego niż to. Możesz zrobić faszerowaną cukinię bez mięsa.

Składniki:

– 1 średniej wielkości cukinia

– ½ szklanki bułki tartej

– 2 łyżki stołowe startego parmezanu

– 1 łyżka stołowa roztopionego masła

– Sól i pieprz do smaku

– 1 jajko

Sposób przygotowania:

Najpierw obierz i posiekaj cukinię i wymieszaj ją z bułką tartą, startym parmezanem i roztopionym masłem.

Teraz zrób studnię i dodaj jajko i wymieszaj wszystko.

Teraz możesz go nadziać i piec przez 15 minut.

Jest to jeden z najprostszych przepisów, aby zrobić cukinię nadziewaną. Jest to również zdrowsze niż zwykły przepis na nadziewaną cukinię.

Wnioski:

Czy wiesz, że cukinia jest pełna witamin takich jak witamina C i A? To również pomoże Ci uzyskać chude ciało. Jest również bogaty w błonnik i utrzyma Cię pełny przez dłuższy czas.

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten post i wypróbujesz ten przepis. Daj mi znać jak wyszło w sekcji komentarzy poniżej.