Jak zrobić przepis na kaszę z prosa w domu?

Proso to najsmaczniejsze ptaki, które można zrobić w domu. Aromat gotowanego jedzenia sprawia, że każdy jest szczęśliwy. To jest powód, dla którego stworzyliśmy przepis na kaszę z prosa. Jeśli chcesz zrobić pyszne i zdrowe jedzenie w domu to możesz spróbować naszych domowych przepisów.

Proso to ptak, który pochodzi z Indii. Potrafią one przetrwać w niekorzystnych warunkach. Kiedy zrobisz przepis na kaszę z prosa w domu, otrzymasz smak kurczaka bez żadnych szkodliwych skutków.

Potrzebne składniki:

1 filiżanka kaszy z prosa

2 szklanki wody

2 jajka

sól do smaku

2 łyżki proszku garam masala

Sposób przygotowania:

Przede wszystkim namocz kaszę prosa w wodzie przez 1 do 2 godzin, a następnie ugotuj ją. Gotuj kaszę prosa przez około 10 minut, a następnie dodaj sól i garam masala. Gotować mieszankę przez kolejne 15 do 20 minut. Po ugotowaniu mieszanki, odcedzić ją, a następnie pozostawić do ostygnięcia.

Teraz rozbić jajka i dodać do ugotowanej mieszanki. Dobrze wymieszać, a następnie pozostawić do ostygnięcia. Gdy mieszanina jest chłodna, możesz umieścić ją w pojemniku, a następnie przechowywać do przyszłego użytku.

Wnioski:

Podzieliliśmy się z Tobą domowym przepisem na kaszę z prosa, która da Ci smak kurczaka. Możesz postępować zgodnie z tym przepisem jak na swoje potrzeby, a następnie spróbować zrobić pyszne i zdrowe jedzenie w domu.