Pasta z czerwonej fasoli do chleba

Czy kiedykolwiek próbowałeś zrobić swój własny chleb? Jeśli tak, to być może słyszałeś o paście z czerwonej fasoli. Ale czy kiedykolwiek użyłeś jej do zrobienia chleba?

Jeśli nie, to musisz się o tym dowiedzieć. Pasta z czerwonej fasoli to nic innego jak pasta z mielonej fasoli i wody. Pasta ta ma taki sam kolor i smak jak fasola, ale jest bardziej odżywcza.

Pasta z czerwonej fasoli to najprostszy i najłatwiejszy sposób na chleb. Kiedy dodasz tę pastę do wody, zmieni ona kolor wody na ciemnoczerwony. Po pewnym czasie stanie się kwaśna.

Jest to jeden z najsmaczniejszych przepisów dla dzieci. Ale nie jest to wcale takie trudne do wykonania. Wszystko czego potrzebujesz to blender, woda i zmielone ziarna.

Jak to zrobić?

Przygotuj zmieloną fasolę, mieląc ją w blenderze. Dodaj 1 szklankę wody do blendera i zmiel ją. Odstaw na bok na 30 minut.

Teraz dodaj do mieszanki pół szklanki wody. Zblenduj ją ponownie.

Powtarzaj proces, aż dodasz całą wodę.

Odstaw mieszankę na 2 godziny.

Teraz, użyj durszlaka, aby odcedzić pastę i trzymaj ją w misce.

Aby uzyskać chleb, musisz ugniatać go przez 10 minut. Jeśli chcesz, aby był miękki, musisz go ugniatać przez 15 minut.

Po tym czasie odstawić na 10 minut.

Po tym czasie można zrobić chleb.

Wnioski:

Nie ma wątpliwości, że jest to najprostszy i łatwy sposób na zrobienie chleba. Jest to również najłatwiejszy przepis do wykonania. Wystarczy postępować zgodnie z podanymi instrukcjami i można zrobić doskonały chleb.