Top 3 zdrowych przepisów na sałatkę

Sałatka jest jednym z najważniejszych pokarmów, jeśli chodzi o utrzymanie naszego zdrowia i jest uważana za główne danie każdego posiłku. Jeśli chcesz schudnąć lub uzyskać szczupłe ciało, to powinieneś mieć zrównoważoną dietę, w tym sałatki.

Nie sądzimy, że sałatki są nudne i niesmaczne, jest wręcz przeciwnie. Mówimy o świeżych przepisów sałatek.

Sałatki mają szeroki zakres korzyści. Są one idealne dla wszystkich tych, którzy szukają schudnąć lub którzy chcą uzyskać szczupłe ciało. W tym artykule podzielimy się z Tobą jednymi z najlepszych zdrowych przepisów na sałatki dla utraty wagi i uzyskania szczupłego ciała.

Sałatka z pomidorami i serem

Nie ma nic lepszego niż pomidor i ser, aby Twoja sałatka była smaczniejsza. Połączenie tych dwóch składników sprawi, że będziesz czuł się szczęśliwy i zadowolony przez cały dzień.

Składniki:

2 duże pomidory

1 ogórek

2 filiżanki sałatki

1 filiżanka startego sera

Sól

Czarny pieprz

Jak zrobić:

Pokrój pomidory i ogórek na małe kawałki. Następnie pokrój ogórek w kostkę i posiekaj pomidory. Dodaj wszystkie składniki do sałatki i dobrze wymieszaj.

Dressing:

Wymieszaj w misce sól, pieprz i ocet. Dodaj odrobinę wody i dobrze wymieszaj.

Wnioski:

Ta sałatka jest bardzo łatwa do wykonania i smakuje wyśmienicie. Jest idealna dla tych, którzy chcą schudnąć. Możesz dodać trochę oliwy z oliwek i soku z oliwek, aby ta sałatka smakowała jeszcze lepiej.